HP-TEXT GAME
PŘIHLÁŠKA


Hlásneš mi TU?

Březen 2012

Really....?

27. března 2012 v 15:54 | Car |  Moje myšlenky,deník
ČAUTE!:)
Zvláštní..Car něco přidala?XD No jo, zvykejte si, budu tu míň a míň (Ha! Už sem se naučila psát pořádnej háček nad ň!:3)
No, minule to byl docela propadák když sem měla před rokem narozky, někdo mi nevěřil, někdo joXD No jo, kdyby v té době uměla Cařík psát vše by bylo supr!:)
Ale já se polepšila! Fakt! No a na důkaz toho vám to zdělím jasně a srozumitelně- Dnes 27.3. Má Car Narozeniny. To je snad srozumitelnéXD a navíc se to hodí i k tématu týdne "Já". Narozeniny jsou oslava dne kdy se ten daný člověk narodil- jen pro jistotuXD Přesněji mi je už 15. To mi přijde hrozný. Ten čas je hroznej! Měli bychom založit skupinu Spolu proti času!:)Což mi připomíná že si musím zřídit občanku, takž musím nějak tu svou hřívu uplácat aby se na tu fotku vůbec vešla. Snad se budu ksichtit dobře- Od rodiny a přátel sem dostala moc pěkné dárečky, možná dostanu i paměť do noťasu, takže budu moc kreslit na PC. Ale nebojte o má ,,dílka" nepříjdete!:) Nakreslila sem další dva obrázky suchejma pastelama, dám je na DA a i sem. Takže se těšte!:) Myslím, že sem objevila nový styl. Taky bych chtěla konečně zrekonstruovat blog a Cat text game co je ne N.M.R.T. asi se vykašlu na příběh a napíšu ho ve zkratce:) 7 hodin sem na tom dělala a nejsem skoro nikde. No toť asi vše. Sarafína by řekla Nox! Tak já vám povím jen
Ahooooj lvíčata!:) (a koťata, vlkodlaci, štěňata, hadíci, pavoučci, lištičky a tak:3)
Car


Odchod při západu slunce..

16. března 2012 v 19:07 | Car |  Koně-kreslím
Ahoj...
No už sem nepsala skoro týden:( I´m sorry my friends...
Ale vážně nestíhám! Musím udělat prezentaci do školy a učit se na haldu písemek, tak mi snad prominete tu menší neaktivitku..
Jinak sem tedˇ spíše na DA-

Carlev

Dávám tam i nějaké fotky našich hafanů tak se kdyžtak můžete podívat:3
A konečně Leaving with sunset...Myslím, že můj první historický obrázek koně-lépe vypadajícího!:)
--------------

Odcházení při západu slunce...
,,Věděl jsem že to nastane. Smrt nečeká, smrt bere. Jako chladná ruka sáhne po tvoru po kterém touží. Je to bezmezná touha. Věčná válka života a smrti. Dříve jsem se smrti bál, byla to má největší obava a starost, ale každý jednou odejde. Nikdo není nesmrtelný, nemá cenu si lhát. A tak jsem odešel i já. Mohu děkovat za život plný překvapení, dobrodružství, lásky. Nikdy jsem nestonal, cválal jsem s větrem, smáčel hřívu v potocích, měl nádhernou partnerku a rodinu, byl jsem vůdce stáda. Ale nyní je to pryč. To mě netíží, jsem docela rád, že mohu spočinout na místě mi osudném. Jen mi dělá starost jedno. Jetsli se ode mne všechno moji potomci naučili, zda budou dobří vůdci, jestli nebudou ctít přírodu, jestli nezabijí. Dal jsem své zemi jen to nejlepší, protože sem ji potřeboval. K životu. A ona potřebovala mě. Dívám se na strom který jsem sázel, na řeku kterou jsem probudil k životu, na západ slunce, který jsem miloval stejně tak jako vítr vlající do hřívy a volnost. Volnost kterou má jen kůnˇ. A tak si to vše beru s sebou. Mojí zemi. Odejde se mnou, bude v mé mysli. Mohou na nás vzpomínat, když budou chtít, budeme s nimi. V hloubi jejich srdcí...."
------------------------
Hodnocení:
No na to že je to olejovejma pastelama docela ujde:)

The woman in black.-video

10. března 2012 v 12:42 | Car |  moje videa
Ahoj!
Tak sem včera udělala jen takový pokus. Je to moje první kreslené video, budˇte schovívaví:)
Je to z woman in black. Předpokládám že jste to neviděli. Nevadí, vysvětlím.
Arthur Kipps(ten hnědý lev) si porhlíží dům a zadívá se z okna, na kterém je otisk. Přibližuje tlapu k otisku až je na něm. Jeho odraz se změní v křičící ženu.
Měl ještě ucuknout,ale to už se mi nechtělo kreslit. V kině to bylo fakt strašidelný!:)


Horrorovej Radcliffe..:)

6. března 2012 v 9:20 | Car |  Moje myšlenky,deník
ROAR!
Horrorovej Radcliffe!:3 Možná už vám dochází, že sem byla na Woman in black..
Byla to bomba! Fakt! Měly by jste na to jít.. i když někteří z vás tam asi ještě nemůžou. Někdy to tam bylo fakt dost drsný. Je těžký to popsat abych vám to nevyžvanila!:) Jo a bylo to s titulky..ale komu to vadí?XD
No takže nejdřívě zhodnotíme výkon Harryho...ehm..DanielaXD Super! Super! Super!
Nemohla sem si zvyknout na Arthura Kippse, pořád sem čekala kdy někdo zařve Harry!!!!:3 A kdy vyleze Voldemort s partou Smrtijedů..Ale někdo z Harryho přece jen přišel. Hrál tam herec Ciarán Hinds.Ten hrál v Potterovi Brumbálova bratra!:) Krásně se k sobě hodilyXD Hrál Sama DailyhoXD
-----------------------------
Příběh(píšu já): Mladý právník Arthur Kipps dostal poslední šanci na to aby si uržel své místo v práci. Musí odjet do zalehlé vesničky aby našel závětˇ zemřelého majitele domu Eel Marsh House. Lidé se na něj začnou divně dívat a někteří ho přesvědčují atˇ odjede. Po tom co v domě uvidí podivnou ženu v černém, zemře dívka. A umírají další děti. Arthur se dozvída minulost prolitou krví spousty dětí. Když někdo uvidí ženu v černém, brzy zemře dítě. Arthur je přesvědčen že existuje způsob jak zabránit strátě dalších dětí. Potom co je ohrožen i jeho malý synek Joseph/nějak tak se jmenoval/, který má za ním brzy přijet. Pomáhá mu jeho nový přítel Sam Daily. Společně se jim to..podaří? Někdo zemře? Zachrání syna? Na to si musíte počkat..Konec je opravdu nádherný...asponˇ pro mě:) Doporučuji i když je to tak od 12 nebo 15..:)
,,Hej Pottere! Kde máš brejle!?"XD
Zdroje obrázků:
http://dolyiqballubis.blogspot.com/2012/02/resume-03022012-jumat.html
http://www.silvascreen.com/index.php/2012/01/26/the-woman-in-black/